Re: De regels zijn gewoon goed

Posted:
May 15th, 2015, 8:21 pm
by sxabbi
Ze laten nog wel wat te wensen over
Re: De regels zijn gewoon goed

Posted:
May 15th, 2015, 10:04 pm
by Scorch
N3 op zichzelf is een goed product. Ik ben minder blij met de interactie tussen N3 en HS/CP. Dat laat inderdaad een hoop te wensen over. Slordig afgewerkt met een korte FAQ, die volgens mij onbedoeld veel dingen beïnvloedt op allerlei vlakken.
Ik heb zelf het vermoeden dat CB halverwege N3 een andere kant op gegaan is. Dat hun eerste idee een 're-edit' was, en dat het snel veranderde in 'rewrite' zonder dat ze oog hadden voor het effect op het hele spel. N3 is echt een andere editie, niet zomaar een spellingschecked 2nd.
Persoonlijk, en dat hoop ik vurig, gaat CB N3 + HS + CP bundelen in één bestand, dat van voor tot achter solide in elkaar steekt en de lijn van N3 volgt. Als één bestand; alle equipment, wapens en skills op alfabet. Alle legers introduceren.
PDF, niet gaan verkopen.. Gaat ze klanten kosten anders. Mensen hebben al flink geïnvesteerd in N3, en in ogen van vele is het een miskoop geweest. (Ik ben er overigens blij mee.. Mja, fluffly speler!)
In the end: engine van Infinity basis is kneitergoed. Maar CB moet echt kijken naar HS en CP, want dat is een zooitje. Zeker als je het spel als een solide toernooispel aan de man brengt.. Daar is nog teveel ambiguïteit voor.